Smoki na start, #DBBL2022!

Pomoc, zabawa i rywalizacja, czyli Charytatywne Zawody Smoczych Łodzi #DBBL2022‼️

Już 26 czerwca Motława po razy kolejny stanie się areną zmagań trójmiejskich firm. Cel, jak co roku, jest szczytny – zebrane fundusze zostaną przeznaczone na zakup paliwa dla personelu medycznego dojeżdżającego do małych podopiecznych Domowego Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza. Zbierz osadę, wiosłuj i pomagaj!

🐲 Smoki na start! DBBL po raz piąty

Smocze Łodzie to sport, którego nie trzeba przedstawiać mieszkańcom Trójmiasta. Wiosną i latem, fotografując Sołdka lub Żurawia, nietrudno uchwycić smoka w kadrze. Niektórym to jednak nie wystarcza, najodważniejsi próbują go więc okiełznać. To zadanie, którego każdego roku podejmują się pracownicy trójmiejskich firm.

Pierwsza impreza z cyklu DBBL odbyła się w 2018 roku. Każda kolejna przyciągała coraz więcej zawodników i kibiców. Dziś Dragon Boat Business League to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz letnich gdańskich imprez. Aby wziąć udział w zawodach, nie trzeba posiadać atletycznej sylwetki i oręża. Wystarczy wiosło oraz sportowy entuzjazm. Impreza skierowana jest do amatorskich osad liczących 8-10 zawodników. Każda z nich przed startem będzie miała okazję poćwiczyć pod okiem doświadczonego trenera.

🔥 Wyścigi Smoczych Łodzi – integracja firmowa bez krawata

Team Lider, Senior Account Manager, Junior Data Analyst – na łodzi każdy jest równie ważny. Liczy się nie tylko siła, ale przede wszystkim współpraca. W złapaniu rytmu pomaga siedzący na dziobie bębniarz, a obranego kursu pilnuje stojący na rufie sternik. Zawodnicy zmagają się nie tylko z innymi osadami, ale także z własnymi słabościami.

Uczestnicy mogą liczyć na pamiątkowe medale, koszulki i profesjonalne zdjęcia z imprezy. Zwycięska osada otrzyma także puchar DBBL2022. Jak co roku zmaganiom na wodzie będą towarzyszyć atrakcje na lądzie. W strefie kibica na przystani Żabi Kruk nie zabraknie gier i zabaw dla najmłodszych kibiców. O rozgrzewkę i gorącą atmosferę zadba profesjonalny zespół animatorów i DJ-ów. Do wspólnej zabawy zapraszamy całe rodziny, współpracowników rywalizujących osad i wszystkich miłośników sportów wodnych.

➡️ Na zgłoszenia czekamy do 16 czerwca 2022 r. pod adresem 📧 kontakt@dragonboat.pl

udostępnij:

Zobacz pozostałe aktualności